Far dreapta
20-12581-05-2
TYC
| Partea de montare | dreapta |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| TIp lampa | H7/H7 |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu motor electric |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
20-12582-05-2
TYC
| Partea de montare | stanga |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| TIp lampa | H7/H7 |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu motor electric |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
441-11G6RMLDEM2
ABAKUS
| Partea de montare | dreapta |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| TIp lampa | H7 |
| TIp lampa | W5W |
| TIp lampa | P21W |
| TIp lampa | PY21W |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | PX26d |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | BA15s |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | BAU15s |
| Culoare lumina semnalizator | transparent |
| Numar articol par | 441-11G6LMLDEM2 |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
441-11G6LMLDEM2
ABAKUS
| Partea de montare | stanga |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| TIp lampa | H7 |
| TIp lampa | W5W |
| TIp lampa | P21W |
| TIp lampa | PY21W |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | PX26d |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | BA15s |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | BAU15s |
| Culoare lumina semnalizator | transparent |
| Numar articol par | 441-11G6RMLDEM2 |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
441-11BZLMLDEM2
ABAKUS
| De la an model | 2014 |
| Partea de montare | stanga |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu LED |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără becuri cu incandescenta |
| Functie de lampa | cu faza lunga |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Functie de lampa | cu lumini de semnalizare |
| Functie de lampa | cu lumina de circula ziua (LED) |
| TIp lampa | H7/H7 |
| TIp lampa | PY21W |
| TIp lampa | LED |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | PX26d |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | BAU15s |
| Numar articol par | 441-11BZRMLDEM2 |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat