Bujie incandescenta
KP016
KAMOKA
| Tensiune [V] | 4 |
| Diametru [mm] | 4 |
| Lungime [mm] | 116 |
| Deschidere cheie | 8 |
| Varianta bujii incandescente | Bujie incandescenta metalica |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Adancime montaj [mm] | 29 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
E300016
DENCKERMANN
| Numar motor TECDOC | 20945 |
| Tensiune [V] | 7 |
| Dimensiune filet | M10 x 1,0 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
IGP-5504
KAVO PARTS
| Echipament vehicul | pentru vehicule fără filtru de particule diesel (DPF) |
| Serie șasiu (VIN) începând cu | 99006001 |
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Tehnica de cuplaj | M4 |
| Lungime [mm] | 117 |
| Dimensiune filet | M8x1.0mm |
| Deschidere cheie | 8 |
| Adancime montaj [mm] | 29,5 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
66-0131
MAXGEAR
| Numar bucati necesare | 4 |
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Tensiune [V] | 5 |
| Dimensiune filet | M10x1,0 |
| Lungime [mm] | 94 |
| Adancime montaj [mm] | 26 |
| Tehnica de cuplaj | 4 mm PIN |
| Deschidere cheie | 10 mm |
| Amperaj [A] | 9 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 20 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
66-0097
MAXGEAR
| Numar bucati necesare | 4 |
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Tensiune [V] | 7 |
| Dimensiune filet | M10x1,0 |
| Lungime [mm] | 98 |
| Adancime montaj [mm] | 30 |
| Tehnica de cuplaj | 4 mm PIN |
| Deschidere cheie | 10 mm |
| Amperaj [A] | 45 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 20 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat