| Grosime [mm] | 7,5 |
| Lungime [mm] | 70 |
| Latime [mm] | 63 |
| Partea de montare | carcasa clapeta acceleratie |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
| Partea de montare | carcasa clapeta acceleratie |
| Diametru interior [mm] | 66,5 |
| Înaltime [mm] | 7,5 |
| Material | ACM (cauciuc poliacrilic) |
| pt. cod original (OE) | 06A 133 062 AB |
| pt. cod original (OE) | 06A 133 062 AT |
| pt. cod original (OE) | 06A 133 062 N |
| pt. cod original (OE) | 408-238-323-005Z |
| pt. cod original (OE) | 408-238-323-011Z |
| pt. cod original (OE) | 408-238-323-014Z |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Etanșare, carcasă clapetă
0899322
METZGER
| Diametru exterior [mm] | 66,5 |
| Latime [mm] | 7,5 |
| Grosime [mm] | 1,8 |
| Material | cauciuc |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Afisare 1 - 3 din 3 (1 pagini)