Lampa spate dreapta
11-0381-01-2
TYC
| Partea de montare | dreapta |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate stanga
11-0382-01-2
TYC
| Partea de montare | stanga |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate stanga
714027590104
MAGNETI MARELLI
| An fabricatie de la | 200507 |
| An fabricatie pana la | 200811 |
| Partea de montare | stanga |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| TIp lampa | P21W |
| TIp lampa | PY21W |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport bulb |
| Calitate | O.E. (Original) |
| Numar articol par | 714027590204 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate dreapta
714027590204
MAGNETI MARELLI
| An fabricatie de la | 200507 |
| An fabricatie pana la | 200811 |
| Partea de montare | dreapta |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| TIp lampa | PY21W |
| TIp lampa | P21W |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport bulb |
| Calitate | O.E. (Original) |
| Numar articol par | 714027590104 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Afisare 1 - 4 din 4 (1 pagini)