Releu pompa combustibil
102 930
TOPRAN GERMANY
| pentru numar locas releu | 4 |
| Numar releu | 460 |
| Numar releu | 167 |
| Serie șasiu (VIN)până la | 1U-Y-284729 |
| Voltaj [V] | 12 |
| Amperaj [A] | 40 |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 5 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Releu pompa combustibil
55965
A.I.C.
| Numărul conexiunilor cu mufă | 4 |
| Tensiune [V] | 12 |
| Curent nominal [A] | 15 |
| Functie comutator combinat | Inchizator |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Releu pompa combustibil
75614614
HB ELPARTS
| Pana la data de productie | 31.12.2002 |
| Va rugam, respectati intructiunile de folosire | |
| Voltaj [V] | 12 |
| Amperaj [A] | 40 |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 4 |
| pt. cod original (OE) | 191 906 383 C |
| Tehnica de cuplaj | 2 x 9,5 mm |
| Tehnica de cuplaj | 1 x 6,3 mm |
| Tehnica de cuplaj | 1 x 2,8 mm |
| Latime [mm] | 25 |
| Înaltime [mm] | 25 |
| Adâncime (mm) | 25 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu rezistenta |
| Tip fisa | Stecher plat |
| Numar releu | 167 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Releu pompa combustibil
96SKV005
SKV
| Greutate [kg] | 0,04 |
| Comparați piesa veche cu cea nouă (îndeosebi nr. OE) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Releu pompa combustibil
661089
ERA
| Tensiune [V] | 12 |
| Curent de incarcare generator [A] | 20 |
| Nr. de cuplaje | 4 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat