Bujii
Z501
BERU
| Bujie | Electroda mijlocie-Iridium |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 0,7 |
| Dimensiune filet | M12x1.25 |
| Deschidere cheie | 14mm |
| Lungime filet [mm] | 27 |
| Moment strangere de [Nm] | 20 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 25 |
| Rezistenta de la [kOhm] | 1 |
| Rezistenta pana la [kOhm] | 3 |
| Lungime ambalaj [cm] | 9 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 2 |
| Latime ambalaj [cm] | 2 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
90912
NGK
| Numar motor TECDOC | 35373 |
| Numar motor TECDOC | 35838 |
| Deschidere cheie | 14 mm |
| Dimensiune filet | M12 x 1,25 |
| Lungime filet [mm] | 27,0 |
| Pas filet [mm] | 1,25 |
| Bujie | cu scaun etansare conic |
| Bujie | Varianta racord ring (in forma de cupa) |
| Bujie | Electroda mijlocie-Iridium |
| Bujie | 1-Electrod masa |
| pozitia scanteii (mm) | 5,0 |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 0,7 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
OE269
CHAMPION
| Numar bucati necesare | 4 |
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Bujie | cu scaun etansare plat |
| Bujie | Electroda mijlocie-Iridium |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 0,7 |
| Dimensiune filet | M12x1.25 |
| Lungime filet [mm] | 27,5 |
| Numar informatii tehnice | KEA6ZWMPBX-1 |
| Tehnica de cuplaj | Cup |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Deschidere cheie | 14 mm |
| Rezistenta de la [kOhm] | 1 |
| Rezistenta pana la [kOhm] | 2 |
| Calitate/Clasa | Pt GE |
| pozitia scanteii (mm) | 3,5 |
| Moment strangere de [Nm] | 20 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 25 |
| Lungime ambalaj [cm] | 9,2 |
| Latime ambalaj [cm] | 2,7 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 2,5 |
| Proeminenta [mm] | 1,5 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
0 241 140 537
BOSCH
| Numar bucati necesare | 4 |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 0,7 |
| Moment strangere [Nm] | 23 |
| Dimensiune filet | M 12 x 1,25 |
| Lungime filet [mm] | 26,5 |
| Deschidere cheie | 14 |
| Tehnica de cuplaj | Napf |
| pozitia scanteii (mm) | 5 |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 1 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Afisare 1 - 4 din 4 (1 pagini)