Set segmenti piston
FR10-382000
FRECCIA
| Numar motor TECDOC | 45125 |
| Numar motor TECDOC | 35373 |
| Numar motor TECDOC | 35838 |
| Alezaj piston [mm] | 72,2 |
| Numar componente | 1. 1,2 2. 1,5 3. 2 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
021 RS 10112 0N0
MAHLE
| Alezaj piston [mm] | 72,20 |
| Numar componente | 1. R1.20 IF PVD |
| Numar componente | 2. NM 1.50 Cr |
| Numar componente | 3. 3S 2.0 N |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
08-450400-00
GOETZE
| Numar motor TECDOC | 35373 |
| Numar motor TECDOC | 35838 |
| Alezaj piston [mm] | 72,2 |
| Numar componente | 1.2mm 001IF PVD NTST |
| Numar componente | 1.5mm 026 P GOE13 |
| Numar componente | 2.00mm 423 NT P ST |
| Dimensiune standard (STD) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
R1012900
ENGINETEAM
| Numar motor TECDOC | 35838 |
| Numar motor TECDOC | 35373 |
| Alezaj piston [mm] | 72,2 |
| Dimensiune standard (STD) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
021 RS 10112 0N1
MAHLE
| Alezaj piston [mm] | 72,45 |
| Numar componente | 1. R1.2 IF PVD |
| Numar componente | 2. NM 1.5 Cr |
| Numar componente | 3. 3S 2.0 N |
| Lungime ambalaj [cm] | 12,5 |
| Latime ambalaj [cm] | 12,50 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 3,00 |
| Greutate netă [g] | 30 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Afisare 1 - 5 din 5 (1 pagini)