Garnitura galerie admisie admisie
RINGAH-004
FEBEST
| De la numar motor | 160127 |
| Pana la numar motor | 160122 |
| pentru codul seriei de modele | LM08 |
| pentru codul seriei de modele | LM0B |
| pentru codul seriei de modele | LM0H |
| pentru codul seriei de modele | LM1A |
| pentru codul seriei de modele | LM1S |
| Partea de montare | admisie |
| Forma | circular |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Etanșare, carcasă clapetă iesire
70-0174
MAXGEAR
| De la numar motor | 081128 |
| pentru codul seriei de modele | LM1S |
| Serie șasiu (VIN) | LM0B |
| Serie șasiu (VIN) | LM0H |
| Serie șasiu (VIN) | LM1A |
| Serie șasiu (VIN) | LM1S |
| Partea de montare | iesire |
| Diametru interior [mm] | 63,2 |
| pt. cod original (OE) | 161192787R |
| pt. cod original (OE) | 7700102870 |
| pt. cod original (OE) | 8200060868 |
| pt. cod original (OE) | 8200083206 |
| pt. cod original (OE) | 8200123061 |
| pt. cod original (OE) | 8200642479 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
MAXGEAR
| Pana la numar motor | 081002 |
| Partea de montare | admisie |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Garnitura galerie admisie admisie
RINGAH-009
FEBEST
| Pana la numar motor | 081002 |
| Partea de montare | admisie |
| Diametru interior [mm] | 69,8 |
| Diametru exterior [mm] | 86,2 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Garnitura galerie admisie admisie
RINGAH-005
FEBEST
| pentru codul seriei de modele | LM08 |
| pentru codul seriei de modele | LM0B |
| pentru codul seriei de modele | LM0H |
| pentru codul seriei de modele | LM1A |
| pentru codul seriei de modele | LM1S |
| Partea de montare | admisie |
| Diametru interior [mm] | 70,8 |
| Diametru exterior [mm] | 85,4 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat