Bujii
13424
FEBI BILSTEIN
| Numar motor TECDOC | 21216 |
| Numar motor TECDOC | 18283 |
| conține număr articol | 13422 |
| Dimensiune filet exterior | M14 x 1,25 |
| Lungime filet [mm] | 19 |
| Deschidere cheie | 16 |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 0,7 |
| Bujie | cu scaun etansare plat |
| Bujie | 1-Electrod masa |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
K20PR-U
DENSO
| Numar motor TECDOC | 18283 |
| Numar motor TECDOC | 18284 |
| Numar motor TECDOC | 21216 |
| Numar bucati necesare | 4 |
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Bujie | Electrod mijlociu-Nichel |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 0,8 |
| Dimensiune filet | M14x1.25 |
| Lungime filet [mm] | 19 |
| Diametru [mm] | 14 |
| pt. cod original (OE) | 5960.F0 |
| Tehnica de cuplaj | Solid SAE |
| Deschidere cheie | 16 mm |
| Moment strangere [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 43 |
| Greutate brută [g] | 46 |
| articol alternativ | K20TT |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
K20TT
DENSO
| Numar motor TECDOC | 18283 |
| Numar motor TECDOC | 18284 |
| Numar motor TECDOC | 21216 |
| Numar bucati necesare | 4 |
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Bujie | Electrod mijlociu-Nichel |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 1 |
| Dimensiune filet | M14x1.25 |
| Lungime filet [mm] | 19 |
| Diametru [mm] | 14 |
| pt. cod original (OE) | 1WT318110 |
| Tehnica de cuplaj | Solid SAE |
| Deschidere cheie | 16 mm |
| Moment strangere [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 43 |
| Greutate brută [g] | 46 |
| articol alternativ | IK20TT, IK20 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
UPT2
BERU
| Numar bucati necesare | 4 |
| alternativ | |
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Bujie | cu scaun etansare plat |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 0,9 |
| Dimensiune filet | M14x1,25 |
| Lungime filet [mm] | 19 |
| Tehnica de cuplaj | SAE |
| Deschidere cheie | 16 mm |
| Rezistenta de la [kOhm] | 3 |
| Rezistenta pana la [kOhm] | 10 |
| Calitate/Clasa | Poly-V Tit |
| Moment strangere de [Nm] | 25 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 30 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
13521
FEBI BILSTEIN
| Numar motor TECDOC | 21216 |
| Numar motor TECDOC | 18283 |
| conține număr articol | 13519 |
| Dimensiune filet exterior | M14 x 1,25 |
| Lungime filet [mm] | 19 |
| Deschidere cheie | 16 |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 0,8 |
| Bujie | cu scaun etansare plat |
| Bujie | 3-Electrod masa |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat