Set segmenti piston
013 RS 00135 0N0
MAHLE
| De la numar motor | 12166 |
| Cod motor | 4HN (DW12MTED4) |
| Alezaj piston [mm] | 85,0 |
| Numar componente | 1. T2.50 Crk P |
| Numar componente | 2. M 2.00 IFU |
| Numar componente | 3. DSF2.00 CrK |
| Lungime ambalaj [cm] | 12,5 |
| Latime ambalaj [cm] | 12,50 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 3,00 |
| Greutate netă [g] | 80 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
120037006521
NPR
| Supradimensionare (mm) | 0,50 |
| Numar componente | 1. 3,50 |
| Numar componente | 2. 2,00 |
| Numar componente | 3. 3,00 |
| Diametrul orificiului [mm] | 85,5 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
08-436708-00
GOETZE
| Numar motor TECDOC | 24727 |
| Supradimensionare (mm) | 0,6 |
| Alezaj piston [mm] | 85,6 |
| Numar componente | 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| Numar componente | 2.5mm 008 GDC P KV1 |
| Numar componente | 2mm 231LKZ CK GOE13 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
120037006500
NPR
| Numar componente | 1. 3,50 |
| Numar componente | 2. 2,00 |
| Numar componente | 3. 3,00 |
| Dimensiune standard (STD) | |
| Diametrul orificiului [mm] | 85 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
800117810000
KOLBENSCHMIDT
| Numar motor TECDOC | 24727 |
| Alezaj piston [mm] | 85 |
| Numar componente | 66736 |
| Numar componente | 66737 |
| Numar componente | 85930 |
| Dimensiune standard (STD) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat