Semnalizator pe ambele parti
038-27-840
ABAKUS
| Partea de montare | pe ambele parti |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| TIp lampa | WY5W |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Semnalizator pe ambele parti/instalare laterală
18-0273-00-2
TYC
| Partea de montare | pe ambele parti |
| Partea de montare | instalare laterală |
| Culoare | transparent |
| TIp lampa | WY5W |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport bulb |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu bec cu incandescanta |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Semnalizator fata stanga/fata dreapta
550-1404N-AE
ABAKUS
| Partea de montare | fata stanga |
| Partea de montare | fata dreapta |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu bec cu incandescanta |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Semnalizator pe ambele parti
038-27-840S
ABAKUS
| Partea de montare | pe ambele parti |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| TIp lampa | WY5W |
| Culoare lentile | gri fumuriu |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Afisare 1 - 4 din 4 (1 pagini)