Lampa spate stanga
043593
VALEO
| An fabricatie pana la | 201011 |
| Numar usi | 3 |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Partea de montare | stanga |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport bulb |
| Functie de lampa | cu lampa de ceata spate |
| Culoare | colorat |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu becuri cu incandescenta |
| Greutate [kg] | 1,78 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate stanga
043391
VALEO
| An fabricatie pana la | 201011 |
| Numar usi | 5 |
| Partea de montare | stanga |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Functie de lampa | cu lampa de ceata spate |
| Functie de lampa | cu lumini de mers inapoi |
| Culoare | roșu |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără becuri cu incandescenta |
| Versiune | EU |
| Numar articol par | 043392 |
| Greutate [kg] | 1,45 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate stanga
442-1954L-UE2
ABAKUS
| An fabricatie de la | 201101 |
| Partea de montare | stanga |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără becuri cu incandescenta |
| TIp lampa | P21W |
| TIp lampa | PY21W |
| TIp lampa | W16W |
| TIp lampa | P21/5W |
| Numar usi | 5 |
| Numar articol par | 442-1954R-UE2 |
| Sectiune | partea exterioara |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate stanga
3750933
VAN WEZEL
| nu se aplică liniei/variantei de dotare a vehiculului | OPC / GSi |
| Partea de montare | stanga |
| Culoare lumina semnalizator | alb |
| Functie de lampa | cu lampa de ceata spate |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Numar articol par | 3750934 |
| Numar usi | 4/5 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate dreapta
3750934
VAN WEZEL
| nu se aplică liniei/variantei de dotare a vehiculului | OPC / GSi |
| Partea de montare | dreapta |
| Culoare lumina semnalizator | alb |
| Functie de lampa | cu lumini de mers inapoi |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Numar articol par | 3750933 |
| Numar usi | 4/5 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat