Lampa spate stanga
442-1954L-UE
ABAKUS
| Partea de montare | stanga |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| TIp lampa | PY21W |
| TIp lampa | W16W |
| TIp lampa | P21/5W |
| TIp lampa | P21W |
| Culoare | roșu |
| Culoare lumina semnalizator | alb |
| Numar usi | 5 |
| Numar articol par | 442-1954R-UE |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate dreapta
442-1954R-UE
ABAKUS
| Partea de montare | dreapta |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| TIp lampa | P21W |
| TIp lampa | PY21W |
| TIp lampa | P21/5W |
| TIp lampa | W16W |
| Culoare | roșu |
| Culoare lumina semnalizator | alb |
| Numar usi | 5 |
| Numar articol par | 442-1954L-UE |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate dreapta
11-11429-11-2
TYC
| Partea de montare | dreapta |
| Numar usi | 3 |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Culoare lentile | gri fumuriu |
| Versiune | OPC |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate stanga
11-11430-11-2
TYC
| Partea de montare | stanga |
| Numar usi | 3 |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Culoare lentile | gri fumuriu |
| Versiune | OPC |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate dreapta
043392
VALEO
| An fabricatie pana la | 201011 |
| Numar usi | 5 |
| Partea de montare | dreapta |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Functie de lampa | cu lampa de ceata spate |
| Functie de lampa | cu lumini de mers inapoi |
| Culoare | roșu |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără becuri cu incandescenta |
| Versiune | EU |
| Numar articol par | 043391 |
| Greutate [kg] | 1,46 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat