Lumina de ceata spate dreapta
442-4001R-UE
ABAKUS
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| Partea de montare | dreapta |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Numar articol par | 442-4001L-UE |
| Culoare | roșu |
| Functie comutator combinat | cu functie de lampa de ceata spate |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lumina de ceata spate stanga
2201420
ALKAR
| An fabricatie pana la | 200209 |
| Partea de montare | stanga |
| TIp lampa | P21W |
| Vehicul cu volan pe stânga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
| Numar articol par | 2202420 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lumina de ceata spate dreapta
2202420
ALKAR
| An fabricatie pana la | 200209 |
| Partea de montare | dreapta |
| TIp lampa | P21W |
| Vehicul cu volan pe stânga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
| Numar articol par | 2201420 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lumina de ceata spate stanga
19-0150-01-2
TYC
| An fabricatie de la | 200306 |
| Partea de montare | stanga |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| TIp lampa | P21W |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lumina de ceata spate stanga
19-0148-01-2
TYC
| An fabricatie pana la | 200305 |
| Partea de montare | stanga |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| TIp lampa | P21W |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat