Generator / Alternator
28-3940
ELSTOCK
| Curent de incarcare generator [A] | 100 |
| Curent electric vehicul | pentru vehicule cu instalatie de 12V |
| Tensiune [V] | 12 |
| Fulie curea Ø [mm] | 54 |
| Numar nervuri | 5 |
| Clema | M8 |
| Identificare constructie stecher | 0230 |
| Diametru alezaj 1 [mm] | 10 |
| Greutate neta [kg] | 5,7 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Generator / Alternator
28-5955
ELSTOCK
| Curent de incarcare generator [A] | 70 |
| Curent electric vehicul | pentru vehicule cu instalatie de 12V |
| Tensiune [V] | 12 |
| Fulie curea Ø [mm] | 52 |
| Numar nervuri | 5 |
| Clema | M8 |
| Identificare constructie stecher | 0230 |
| Diametru alezaj 1 [mm] | 10 |
| Diametru alezaj 2 [mm] | 10 |
| Greutate neta [kg] | 4,8 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Generator / Alternator
28-4943
ELSTOCK
| Curent de incarcare generator [A] | 120 |
| Curent electric vehicul | pentru vehicule cu instalatie de 12V |
| Tensiune [V] | 12 |
| Fulie curea Ø [mm] | 54 |
| Numar nervuri | 5 |
| Identificare constructie stecher | 0230 |
| Diametru alezaj 1 [mm] | 10 |
| Greutate neta [kg] | 6,1 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Generator / Alternator
8EL 012 426-781
HELLA
| Restrictiile producatorului | BOSCH |
| Serie șasiu (VIN) începând cu | 23000001 |
| Serie șasiu (VIN) începând cu | 24000001 |
| Serie șasiu (VIN) începând cu | 26000001 |
| Curent de incarcare generator [A] | 70 |
| Role | cu curea trapezoidală |
| Fulie curea Ø [mm] | 53 |
| Returnarea pieselor vechi nu este necesara | |
| Numar de striatii | 5 |
| Piesă nouă fără gaj | |
| Tensiune [V] | 12 |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Generator / Alternator
A6377S
AS-PL
| Restrictiile producatorului | DENSO |
| Role | cu rola curea |
| Tensiune [V] | 12 |
| Curent de incarcare generator [A] | 100 |
| pt. cod original (OE) | 101210-0941 |
| Calitate | STANDARD LINE |
| Piesă nouă fără gaj |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat