Set segmenti piston
08-427800-00
GOETZE
| Numar motor TECDOC | 17892 |
| Numar motor TECDOC | 23720 |
| Alezaj piston [mm] | 79 |
| Numar componente | 1.2mm 001 NT ST |
| Numar componente | 1.2mm 026 P GOE13 |
| Numar componente | 2.0mm 423 CR ST |
| Dimensiune standard (STD) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
08-427807-00
GOETZE
| Numar motor TECDOC | 17892 |
| Numar motor TECDOC | 23720 |
| Supradimensionare (mm) | 0,5 |
| Alezaj piston [mm] | 79,5 |
| Numar componente | 1.2mm 001 NT ST |
| Numar componente | 1.2mm 026 P GOE13 |
| Numar componente | 2.0mm 423 CR ST |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
012 21 N0
MAHLE
| Alezaj piston [mm] | 79,0 |
| Numar componente | 1. R 1.2 N |
| Numar componente | 2. M 1.2 P |
| Numar componente | 3. 3S 2.0 Cr |
| Lungime ambalaj [cm] | 12,5 |
| Latime ambalaj [cm] | 12,50 |
| Greutate netă [g] | 22 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 3,00 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
800072010000
KOLBENSCHMIDT
| Numar motor TECDOC | 17892 |
| Alezaj piston [mm] | 79 |
| Numar componente | 61906 |
| Numar componente | 63353 |
| Numar componente | 88752 |
| Dimensiune standard (STD) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
800072010025
KOLBENSCHMIDT
| Numar motor TECDOC | 17892 |
| Alezaj piston [mm] | 79,25 |
| Numar componente | 63354 |
| Numar componente | 63378 |
| Numar componente | 63379 |
| Stadiul reparatiei | 0,25 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat