Lampa spate stanga
2221438
ALKAR
| An fabricatie pana la | 200912 |
| Partea de montare | stanga |
| TIp lampa | PY21W |
| Vehicul cu volan pe stânga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
| Versiune | TIPO HE |
| Numar articol par | 2222438 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate stanga
442-1957L-UE
ABAKUS
| Partea de montare | stanga |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| TIp lampa | P21W |
| TIp lampa | PY21W |
| Culoare | roșu |
| Culoare lumina semnalizator | gri fumuriu |
| Numar usi | 3 |
| Numar articol par | 442-1957R-UE |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate stanga
3746931
VAN WEZEL
| Partea de montare | stanga |
| Culoare lumina semnalizator | gri fumuriu |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Numar articol par | 3746932 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate dreapta
3746932
VAN WEZEL
| Partea de montare | dreapta |
| Culoare lumina semnalizator | gri fumuriu |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Numar articol par | 3746931 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate dreapta
9EL 161 422-011
HELLA
| Partea de montare | dreapta |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără becuri cu incandescenta |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Constructie lampa | Tehnologie-becuri |
| Numarul functiilor luminoase | 6 |
| Culoare | gri |
| Culoare | roșu |
| TIp lampa | P21W |
| TIp lampa | PY21W |
| Functie de lampa | cu lumini de semnalizare |
| Functie de lampa | cu lumini de frana |
| Functie de lampa | cu lampa de ceata spate |
| Functie de lampa | cu lumini de mers inapoi |
| Functie de lampa | cu lumini reflectorizante spate |
| Functie de lampa | cu lumina spate |
| Numar articol par | 9EL 161 421-011 |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Tip inmatriculare | testat CCC |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Afisare 1 - 5 din 5 (1 pagini)