Lampa spate dreapta
11-11677-06-2
TYC
| An fabricatie de la | 200809 |
| Partea de montare | dreapta |
| TIp lampa | LED |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate dreapta
0658926
VAN WEZEL
| An fabricatie pana la | 200809 |
| Partea de montare | dreapta |
| Sectiune | partea exterioara |
| Culoare | roșu |
| Culoare lumina semnalizator | gri fumuriu |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Numar articol par | 0658925 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate stanga
0658925
VAN WEZEL
| An fabricatie pana la | 200809 |
| Partea de montare | stanga |
| Sectiune | partea exterioara |
| Culoare | roșu |
| Culoare lumina semnalizator | gri fumuriu |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Numar articol par | 0658926 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate stanga
714021840701
MAGNETI MARELLI
| An fabricatie de la | 200809 |
| Partea de montare | stanga |
| Sectiune | pertea interioara |
| Constructie lampa | LED |
| TIp lampa | H21W |
| TIp lampa | W16W |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport bulb |
| Functie de lampa | cu lumina spate |
| Calitate | O.E. (Original) |
| Numar articol par | 714021840801 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate dreapta
714021840801
MAGNETI MARELLI
| An fabricatie de la | 200809 |
| Partea de montare | dreapta |
| Sectiune | pertea interioara |
| Constructie lampa | LED |
| TIp lampa | H21W |
| TIp lampa | W16W |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport bulb |
| Functie de lampa | cu lumina spate |
| Calitate | O.E. (Original) |
| Numar articol par | 714021840701 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat