Lampa spate dreapta
444-1319R-UQ
ABAKUS
| An fabricatie de la | 200810 |
| Partea de montare | dreapta |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără becuri cu incandescenta |
| TIp lampa | LED |
| TIp lampa | W16W |
| TIp lampa | H21W |
| Culoare | roșu |
| Numar usi | 4 |
| Numar articol par | 444-1319L-UQ |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate stanga
444-1319L-UQ
ABAKUS
| An fabricatie de la | 200810 |
| Partea de montare | stanga |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără becuri cu incandescenta |
| TIp lampa | LED |
| TIp lampa | W16W |
| TIp lampa | H21W |
| Culoare | roșu |
| Numar usi | 4 |
| Numar articol par | 444-1319R-UQ |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate dreapta
0657932
VAN WEZEL
| An fabricatie pana la | 200809 |
| Partea de montare | dreapta |
| Sectiune | partea exterioara |
| Culoare lumina semnalizator | galben |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Numar articol par | 0657931 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate stanga
0657931
VAN WEZEL
| An fabricatie pana la | 200809 |
| Partea de montare | stanga |
| Sectiune | partea exterioara |
| Culoare lumina semnalizator | galben |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Numar articol par | 0657932 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate stanga
11-11678-06-2
TYC
| An fabricatie de la | 200809 |
| Partea de montare | stanga |
| TIp lampa | LED |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat