Far dreapta
2792843
ALKAR
| An fabricatie de la | 200801 |
| Partea de montare | dreapta |
| TIp lampa | LED |
| TIp lampa | D1S (tub descarcare gaze) |
| TIp lampa | H8 |
| Mod de operare | electric |
| Functie de lampa | cu lumina de zi |
| Vehicul cu volan pe stânga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | Carcasa cu parte interioara neagra |
| Numar articol par | 2791843 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
2741843
ALKAR
| An fabricatie pana la | 200805 |
| Partea de montare | stanga |
| Culoare | negru |
| TIp lampa | W5W |
| TIp lampa | H7/H7 |
| TIp lampa | PY21W |
| Mod de operare | electric |
| Vehicul cu volan pe stânga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
| Versiune | TIPO Z |
| Numar articol par | 2742843 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
719000000006
MAGNETI MARELLI
| An fabricatie pana la | 200809 |
| Partea de montare | dreapta |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Constructie lampa | Bi-Xenon |
| Culoare semnalizator | portocaliu |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără unitate de control Xenon |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără becuri cu incandescenta |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| TIp lampa | PY21W |
| TIp lampa | D1S/H7 |
| TIp lampa | W10W |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (automată) |
| Calitate | O.E. (Original) |
| Numar articol par | 719000000005 |
| Functie de lampa | cu faza lunga |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
1EL 354 691-021
HELLA
| An fabricatie de la | 200809 |
| Verificare număr OE | |
| Partea de montare | dreapta |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| TIp lampa | H8 |
| TIp lampa | LED |
| TIp lampa | D1S (tub descarcare gaze) |
| Tensiune [V] | 12 |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Constructie lampa | Bi-Xenon |
| Constructie lampa | LED |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Functie de lampa | cu lumina de zi |
| Functie de lampa | cu lumini de pozitie |
| Functie de lampa | cu semnalizator (LED) |
| Functie de lampa | cu faza lunga |
| Echipament vehicul | pt. vehicule fără lumini curba (AFS) |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără unitate comanda LED pentru semnalizare |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără lampa descarcare gaz |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără dispozitiv precuplare |
| Numarul functiilor luminoase | 4 |
| Numar articol par | 1EL 354 691-011 |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! | |
| Varianta de tata | Europa |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
719000000011
MAGNETI MARELLI
| An fabricatie pana la | 200809 |
| Partea de montare | stanga |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Functie de lampa | cu lumina pentru curbe |
| Constructie lampa | Bi-Xenon |
| Culoare semnalizator | portocaliu |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără unitate de control Xenon |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără becuri cu incandescenta |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| TIp lampa | PY21W |
| TIp lampa | W10W |
| TIp lampa | D1S/H7 |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (automată) |
| Calitate | O.E. (Original) |
| Numar articol par | 719000000012 |
| Functie de lampa | cu faza lunga |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat