Far stanga
444-1167LMLEHM2
ABAKUS
| An fabricatie de la | 200810 |
| Partea de montare | stanga |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Constructie lampa | Bi-Xenon |
| TIp lampa | D1S (tub descarcare gaze) |
| TIp lampa | H8 |
| TIp lampa | LED |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | Pk32d-2 |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | PGJ19-1 |
| Numar articol par | 444-1167RMLEHM2 |
| Mod de operare | electric |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
444-1167RMLEHM2
ABAKUS
| An fabricatie de la | 200810 |
| Partea de montare | dreapta |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Constructie lampa | Bi-Xenon |
| TIp lampa | D1S (tub descarcare gaze) |
| TIp lampa | H8 |
| TIp lampa | LED |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | Pk32d-2 |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | PGJ19-1 |
| Numar articol par | 444-1167LMLEHM2 |
| Mod de operare | electric |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
1E3 354 697-021
HELLA
| An fabricatie pana la | 200809 |
| Partea de montare | dreapta |
| Verificare număr OE | |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| TIp lampa | H7/H7 |
| TIp lampa | W5W |
| TIp lampa | PY21W |
| Tensiune [V] | 12 |
| Restrictiile producatorului | ZKW |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Constructie lampa | Halogen |
| Functie de lampa | cu faza lunga |
| Functie de lampa | cu lumini de pozitie |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Functie de lampa | cu lumini de semnalizare |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu becuri cu incandescenta |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Numarul functiilor luminoase | 4 |
| Numar articol par | 1E3 354 697-011 |
| Varianta de tata | Europa |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
1E1 354 699-021
HELLA
| An fabricatie de la | 200809 |
| Partea de montare | dreapta |
| Verificare număr OE | |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| TIp lampa | H7/H7 |
| TIp lampa | PY24W |
| Tensiune [V] | 12 |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Constructie lampa | Halogen |
| Functie de lampa | cu lumini de pozitie |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Functie de lampa | cu faza lunga |
| Functie de lampa | cu lumini de semnalizare |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu bec cu incandescanta |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Numarul functiilor luminoase | 4 |
| Numar articol par | 1E1 354 699-011 |
| Varianta de tata | Europa |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
1E1 354 699-011
HELLA
| An fabricatie de la | 200809 |
| Partea de montare | stanga |
| Verificare număr OE | |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| TIp lampa | PY24W |
| TIp lampa | H7/H7 |
| Tensiune [V] | 12 |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Constructie lampa | Halogen |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Functie de lampa | cu lumini de pozitie |
| Functie de lampa | cu lumini de semnalizare |
| Functie de lampa | cu faza lunga |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu bec cu incandescanta |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Numarul functiilor luminoase | 4 |
| Numar articol par | 1E1 354 699-021 |
| Varianta de tata | Europa |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat