Tripoda cardan
1716-A4
FEBEST
| pentru număr PR combinat | T0L+G0C |
| pentru număr PR combinat | T0L+G0K |
| pentru număr PR combinat | T15+G0C |
| pentru număr PR combinat | T15+G0K |
| pentru număr PR combinat | T61+G0C |
| pentru număr PR combinat | T61+G0K |
| pentru număr PR combinat | TD0+G0C |
| pentru număr PR combinat | TD0+G0K |
| pentru număr PR combinat | TQ0+G0C |
| pentru număr PR combinat | TQ0+G0K |
| pentru număr PR combinat | TR0+G0C |
| pentru număr PR combinat | TR0+G0K |
| Numar dinti | 34 |
| Diamtru rola tripoda [mm] | 43 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Afisare 1 - 1 din 1 (1 pagini)