Far stanga
711307022436
MAGNETI MARELLI
| An fabricatie pana la | 200612 |
| Serie șasiu (VIN)până la | 8E..7..070 000 |
| Partea de montare | stanga |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Constructie lampa | xenon |
| Functie de lampa | cu far de ceata |
| Functie de lampa | cu lumini de semnalizare |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără unitate de control Xenon |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără becuri cu incandescenta |
| TIp lampa | D1S/H7 |
| TIp lampa | W5W |
| TIp lampa | PY21W |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (automată) |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Calitate | O.E. (Original) |
| Numar articol par | 711307022437 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
0326982
VAN WEZEL
| An fabricatie pana la | 200609 |
| Partea de montare | dreapta |
| TIp lampa | D1S (tub descarcare gaze) |
| Culoare lumina semnalizator | galben |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără motor reglaj LWR |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (automată) |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu lumini xenon |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără dispozitiv precuplare |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără lampa descarcare gaz |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără unitate de control Xenon |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără becuri cu incandescenta |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Numar articol par | 0326981 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
0326981
VAN WEZEL
| An fabricatie pana la | 200609 |
| Partea de montare | stanga |
| TIp lampa | D1S (tub descarcare gaze) |
| Culoare lumina semnalizator | galben |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără motor reglaj LWR |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (automată) |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu lumini xenon |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără dispozitiv precuplare |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără lampa descarcare gaz |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără unitate de control Xenon |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără becuri cu incandescenta |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Numar articol par | 0326982 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
710301219271
MAGNETI MARELLI
| An fabricatie pana la | 200610 |
| Partea de montare | stanga |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Constructie lampa | Bi-Xenon |
| Functie de lampa | cu far de ceata |
| Functie de lampa | cu lumini de semnalizare |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu unitate control xenon |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără becuri cu incandescenta |
| TIp lampa | D1S/H7 |
| TIp lampa | PY21W |
| TIp lampa | W5W |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (automată) |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Calitate | O.E. (Original) |
| Numar articol par | 710301219272 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat