Far stanga
20-11428-15-2
TYC
| An fabricatie de la | 200609 |
| Partea de montare | stanga |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| TIp lampa | D1S (tub descarcare gaze) |
| TIp lampa | P21W |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Functie de lampa | cu lumina de zi |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu lumini xenon |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu motor electric |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără unitate de control |
| Versiune | S-Line |
| Culoare lumina semnalizator | alb |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
20-11427-05-2
TYC
| Partea de montare | dreapta |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| TIp lampa | D1S (tub descarcare gaze) |
| TIp lampa | P21W |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Functie de lampa | cu lumina de zi |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu lumini xenon |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu motor electric |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără unitate de control |
| Culoare lumina semnalizator | galben |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
20-11428-05-2
TYC
| Partea de montare | stanga |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| TIp lampa | D1S (tub descarcare gaze) |
| TIp lampa | P21W |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Functie de lampa | cu lumina de zi |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu lumini xenon |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu motor electric |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără unitate de control |
| Culoare lumina semnalizator | galben |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
446-1109R-LD-EM
ABAKUS
| Partea de montare | dreapta |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| TIp lampa | H7 |
| TIp lampa | P21W |
| TIp lampa | W5W |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | PX26d |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | BA15s |
| Culoare lentile | transparent |
| Culoare lumina semnalizator | galben |
| Numar articol par | 446-1109L-LD-EM |
| Mod de operare | electric |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
710301219204
MAGNETI MARELLI
| An fabricatie de la | 200602 |
| Serie șasiu (VIN) începând cu | 8E..7..070 001 |
| Partea de montare | dreapta |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Constructie lampa | Halogen |
| Culoare semnalizator | alb |
| Functie de lampa | cu lumini de semnalizare |
| TIp lampa | W5W |
| TIp lampa | PY21W |
| TIp lampa | H7/H7 |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Calitate | O.E. (Original) |
| Numar articol par | 710301219203 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat