Bujie incandescenta
KP016
KAMOKA
| Tensiune [V] | 4 |
| Diametru [mm] | 4 |
| Lungime [mm] | 116 |
| Deschidere cheie | 8 |
| Varianta bujii incandescente | Bujie incandescenta metalica |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Adancime montaj [mm] | 29 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
E300016
DENCKERMANN
| Numar motor TECDOC | 18010 |
| Tensiune [V] | 7 |
| Dimensiune filet | M10 x 1,0 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
66-0131
MAXGEAR
| Numar bucati necesare | 4 |
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Tensiune [V] | 5 |
| Dimensiune filet | M10x1,0 |
| Lungime [mm] | 94 |
| Adancime montaj [mm] | 26 |
| Tehnica de cuplaj | 4 mm PIN |
| Deschidere cheie | 10 mm |
| Amperaj [A] | 9 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 20 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
66-0097
MAXGEAR
| Numar bucati necesare | 4 |
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Tensiune [V] | 7 |
| Dimensiune filet | M10x1,0 |
| Lungime [mm] | 98 |
| Adancime montaj [mm] | 30 |
| Tehnica de cuplaj | 4 mm PIN |
| Deschidere cheie | 10 mm |
| Amperaj [A] | 45 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 20 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
062900113304
MAGNETI MARELLI
| Numar motor TECDOC | 18010 |
| Amperaj [A] | 10 |
| Moment strangere de [Nm] | 10 |
| Tehnica de cuplaj | PIN |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 15 |
| Varianta bujii incandescente | Bujie incandescenta metalica |
| Unghi de înclinare | 63 |
| Tensiune [V] | 7 |
| Lungime 1 [mm] | 46 |
| Lungime 2 [mm] | 28 |
| Lungime totala [mm] | 95,9 |
| Dimensiune filet | M10X1 |
| Deschidere cheie | 10 |
| Timp de incalzire [min] | 2 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat