TRUCKTEC
| pt. cod original (OE) | 1J0 959 481 A |
| Punct de cuplare de la [°C] | 90 |
| Pana la punctul de contact [°C] | 85 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
ERA
| Dimensiune filet | M22 x 1,5 |
| Deschidere cheie | 29 |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 3 |
| Punct de cuplare de la [°C] | 102 |
| Punct de cuplare de la [°C] | 97 |
| Pana la punctul de contact [°C] | 87 |
| Pana la punctul de contact [°C] | 97 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
HOFFER
| Numărul conexiunilor cu mufă | 3 |
| Forma carcasa stecher | triunghiular |
| Culoare stecher | negru |
| Punct decuplare [C] | 97 |
| Punct schimbare [°C] | 87 |
| Dimensiune filet | M22x1,5 mm |
| Deschidere cheie | 29 mm |
| pt. cod original (OE) | 1J0959481A |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
FACET
| Numar motor TECDOC | 20141 |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Dimensiune filet | M22x1,5 |
| Deschidere cheie | 29 |
| Temperatura de la [°C] | 95 |
| Pana la domeniul de temperatura [°C] | 90 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
| Echipament vehicul | pentru vehicule fără aer conditionat |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Punct de cuplare de la [°C] | 95 |
| Pana la punctul de contact [°C] | 90 |
| Culoare stecher | maro |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat