Iluminare numar de circulatie stanga/dreapta
053-50-900
ABAKUS
| Partea de montare | stanga |
| Partea de montare | dreapta |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| TIp lampa | W5W |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Iluminare numar de circulatie pe ambele parti
15-0181-00-2
TYC
| Linia/varianta de dotare a vehiculului | CrossPolo |
| Partea de montare | pe ambele parti |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu bec cu incandescanta |
| TIp lampa | W5W |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Iluminare numar de circulatie pe ambele parti
15-0305-00-9
TYC
| Partea de montare | pe ambele parti |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu bec cu incandescanta |
| TIp lampa | C5W |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
ABAKUS
| Partea de montare | pe ambele parti |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu bec cu incandescanta |
| TIp lampa | W5W |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Iluminare numar de circulatie
95230850
KLOKKERHOLM
| Calitate | WP |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport bulb |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat