FACET
| Numar motor TECDOC | 16333 |
| Culoare | gri |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Numar motor TECDOC | 18156 |
| Culoare | gri |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| pentru numar articol | 26.0015K |
| pentru numar articol | 7.3278K |
| pentru numar articol | 7.7946 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
A.I.C.
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Marcaj culoare | gri |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu inel etansare |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
senzor,temperatura lichid de racire
ECT-AU-005
NTY
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu inel etansare |
| Culoare stecher | negru |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Tip senzor | NTC |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
ERA
| Dimensiune filet | M20 |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Culoare carcasa | gri |
| Forma carcasa stecher | oval |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Senzor temperatura lichid de racire
07.42.041
TRUCKTEC
| pt. cod original (OE) | 06A 919 501 B |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat