A.I.C.
| Dimensiune filet | M14 x 1,5 |
| Lungime surub sub cap [mm] | 12 |
| Profil cap surub-/piulita | hexagon interior |
| Deschidere cheie | 6 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu inel etansare |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
surub de golire,baia de ulei
OP-ESP0077O-BG
OPTIMAL
| Dimensiune filet | M14x1,5x16 |
| Material | otel |
| Deschidere cheie | 19 mm |
| Profil cap surub-/piulita | hexagon exterior |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără inel etansare |
| Calitate | 1 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
surub de golire,baia de ulei
2399-003
FEBEST
| Tip cutie viteza | cv. automata |
| pt. numar PR | G1A |
| De la an model | 2005 |
| Dimensiune filet | M10x1 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Surub de golire baia de ulei
589.640
ELRING
| Dimensiune filet | M14x1,5x16 |
| Profil cap surub-/piulita | hexagon exterior |
| Deschidere cheie | 19 mm |
| Set reparatie alternativ | 878.070 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără inel etansare |
| Numar tarif marfa | 7318158055 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
FEBI BILSTEIN
| Numar motor TECDOC | 18156 |
| Lungime [mm] | 15 |
| Diametru exterior [mm] | 19 |
| Dimensiune filet exterior | M14 x 1,5 |
| Lungime filet [mm] | 10 |
| Deschidere cheie | 6 |
| Profil cap surub-/piulita | hexagon interior |
| Material | otel |
| Lungime surub sub cap [mm] | 12 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără inel etansare |
| pt. cod original (OE) | N 016 027 6 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat