Garnitura termostat
113 458
TOPRAN GERMANY
| Material | EPDM (etilen propilen dienă cauciuc) |
| Forma | Inel O |
| Diametru interior [mm] | 52,5 |
| Diametru exterior [mm] | 61,5 |
| Grosime [mm] | 4,5 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Garnitura termostat
590 653
KW
| Numar motor TECDOC | 16333 |
| Numar motor TECDOC | 18156 |
| pentru numar articol | 660 616R |
| pentru numar articol | 660 689R |
| pentru numar articol | 580 616 |
| pentru numar articol | 580 617K |
| pentru numar articol | 580 689 |
| pentru numar articol | 580 689K |
| pentru numar articol | 580 745 |
| pentru numar articol | 580 745K |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Garnitura termostat
1.890.653
EPS
| Numar motor TECDOC | 16333 |
| Numar motor TECDOC | 18156 |
| pentru numar articol | 1.660.616R |
| pentru numar articol | 1.660.689R |
| pentru numar articol | 1.880.616 |
| pentru numar articol | 1.880.617K |
| pentru numar articol | 1.880.689 |
| pentru numar articol | 1.880.689K |
| pentru numar articol | 1.880.745 |
| pentru numar articol | 1.880.745K |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat