Semnalizator fata stanga/Oglinda exterioara
048-05-861S
ABAKUS
| Partea de montare | fata stanga |
| Partea de montare | Oglinda exterioara |
| TIp lampa | LED |
| Culoare lentile | gri fumuriu |
| Numar articol par | 048-05-862S |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Semnalizator fata dreapta/Oglinda exterioara
048-05-864
ABAKUS
| Partea de montare | fata dreapta |
| Partea de montare | Oglinda exterioara |
| TIp lampa | LED |
| TIp lampa | W5W |
| Numar articol par | 048-05-863 |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Semnalizator fata stanga/Oglinda exterioara
048-05-863S
ABAKUS
| Partea de montare | fata stanga |
| Partea de montare | Oglinda exterioara |
| TIp lampa | LED |
| TIp lampa | W5W |
| Culoare | gri fumuriu |
| Numar articol par | 048-05-864S |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Semnalizator fata dreapta/Oglinda exterioara
048-05-864S
ABAKUS
| Partea de montare | fata dreapta |
| Partea de montare | Oglinda exterioara |
| TIp lampa | LED |
| TIp lampa | W5W |
| Culoare | gri fumuriu |
| Numar articol par | 048-05-863S |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat