Releu, curent alimentare
0 986 332 209
BOSCH
| An fabricatie de la | 200111 |
| pt. cod original (OE) | 4H0 951 253 A |
| Functie comutator combinat | Inchizator |
| Amperaj [A] | 30 |
| Tensiune [V] | 12 |
| Functie releu | Contact de lucru |
| Temperatura de la [°C] | -40 |
| Pana la domeniul de temperatura [°C] | 100 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Releu multifunctional
100 937 0001
MEYLE
| Tensiune de lucru [V] | 12 |
| Putere nominală [W] | 480 |
| Curent nominal [A] | 40 |
| Functie releu | Pompa combustibil |
| Functie releu | Unitate comanda motor |
| Functie releu | Protectie supratensiune |
| Functie releu | Preincalzire galerie admisie |
| Functie releu | Ventilator habitaclu |
| Functie releu | Luneta incalzita |
| Functie releu | Intrerupator general baterie |
| Functie releu | Parbriz incalzit |
| Functie releu | Ventilator, instalatie incalzire/clima |
| Functie releu | Stergator luneta |
| Functie releu | Rulare ulterioara pompa de apa |
| Functie releu | Sitsem aer secundar |
| Functie releu | Incalzire electrica |
| Functie releu | Ventilator, radiator motor |
| Functie releu | Contact de lucru |
| Functie releu | Clema 15 |
| Functie releu | incalzitor independent autovehicul |
| Functie releu | Descarcare contact X |
| Functie releu | Macara geam |
| Functie releu | Clema 75 |
| Functie releu | Trapa, parasolar |
| Functie releu | Pompa, combustibil |
| Functie releu | Sistem Start-Stop |
| Functie releu | Ambreiaj magnetic |
| Functie comutator combinat | Inchizator |
| Lungime [mm] | 28 |
| Latime [mm] | 28 |
| Înaltime [mm] | 25 |
| Tehnica de cuplaj | 2x 6,3 mm |
| Tehnica de cuplaj | 2x 9,5 mm |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 4 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Releu curent alimentare
75614602
HB ELPARTS
| Functie releu | Contact de lucru |
| Tensiune [V] | 12 |
| Amperaj [A] | 30 |
| pt. cod original (OE) | 1K0 951 253 |
| Functie comutator combinat | Inchizator |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu rezistenta |
| Tehnica de cuplaj | 2 x 6,3 mm |
| Tehnica de cuplaj | 2 x 4,8 mm |
| Latime [mm] | 23 |
| Înaltime [mm] | 26 |
| Adâncime (mm) | 15,5 |
| Masa [g] | 19 |
| Temperatura de la [°C] | -40 |
| Pana la domeniul de temperatura [°C] | +85 |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 4 |
| Numar releu | 449 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Releu multifunctional
50-0336
MAXGEAR
| Tensiune [V] | 12 |
| Functie releu | Trapa, parasolar |
| Functie comutator combinat | Inchizator |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Releu multifunctional
100 906 0001
MEYLE
| Tensiune de lucru [V] | 12 |
| Curent nominal [A] | 40 |
| Functie releu | Pompa combustibil |
| Functie releu | Reglaj oglinda exterioara |
| Functie releu | Contact de lucru |
| Functie releu | Ventilator, radiator motor |
| Functie releu | Preincalzire galerie admisie |
| Functie comutator combinat | Inchizator |
| Lungime [mm] | 28 |
| Latime [mm] | 28 |
| Înaltime [mm] | 24,5 |
| Tehnica de cuplaj | 1x 6,3 mm |
| Tehnica de cuplaj | 2x 9,5 mm |
| Tehnica de cuplaj | 1x 2,8 mm |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 4 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat