Lampa spate stanga
5827931
VAN WEZEL
| An fabricatie pana la | 200505 |
| Partea de montare | stanga |
| Culoare lumina semnalizator | alb |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Numar articol par | 5827932 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate dreapta
5827932
VAN WEZEL
| An fabricatie pana la | 200505 |
| Partea de montare | dreapta |
| Culoare lumina semnalizator | alb |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Numar articol par | 5827931 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate stanga
11-1116-21-2
TYC
| An fabricatie de la | 200506 |
| Partea de montare | stanga |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Culoare lentile | negru |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate dreapta
714000028301
MAGNETI MARELLI
| An fabricatie de la | 200502 |
| Partea de montare | dreapta |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| TIp lampa | PY21W |
| TIp lampa | P21/5W |
| TIp lampa | P21W |
| TIp lampa | R5W |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport bulb |
| Functie de lampa | cu lumini de frana |
| Functie de lampa | cu lumina spate |
| Calitate | O.E. (Original) |
| Numar articol par | 714000028300 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate stanga
714000028300
MAGNETI MARELLI
| An fabricatie de la | 200502 |
| Partea de montare | stanga |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| TIp lampa | R5W |
| TIp lampa | P21/5W |
| TIp lampa | P21W |
| TIp lampa | PY21W |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport bulb |
| Functie de lampa | cu lumini de frana |
| Functie de lampa | cu lumina spate |
| Calitate | O.E. (Original) |
| Numar articol par | 714000028301 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat