Lampa spate stanga
441-1937L-UE-CR
ABAKUS
| Partea de montare | stanga |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| Culoare lentile | transparent |
| Culoare lumina semnalizator | transparent |
| Numar usi | 5 |
| Numar articol par | 441-1937R-UE-CR |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate dreapta
11-1115-21-2
TYC
| An fabricatie de la | 200506 |
| Partea de montare | dreapta |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Culoare lentile | negru |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate dreapta
2012110
ALKAR
| An fabricatie de la | 200505 |
| Partea de montare | dreapta |
| TIp lampa | P21W |
| TIp lampa | R5W |
| TIp lampa | PY21W |
| Vehicul cu volan pe stânga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
| Numar articol par | 2011110 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate stanga
2011110
ALKAR
| An fabricatie de la | 200505 |
| Partea de montare | stanga |
| TIp lampa | P21W |
| TIp lampa | R5W |
| TIp lampa | PY21W |
| Vehicul cu volan pe stânga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
| Numar articol par | 2012110 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate stanga
5827931
VAN WEZEL
| An fabricatie pana la | 200505 |
| Partea de montare | stanga |
| Culoare lumina semnalizator | alb |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Numar articol par | 5827932 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat