Iluminare numar de circulatie stanga/dreapta
053-50-900
ABAKUS
| Partea de montare | stanga |
| Partea de montare | dreapta |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| TIp lampa | W5W |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
SKV
| Pana la an model | 2005 |
| Partea de montare | dreapta |
| Partea de montare | stanga |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu bec cu incandescanta |
| Greutate [kg] | 0,02 |
| fără autorizație ECE/ABE | |
| Comparați piesa veche cu cea nouă (îndeosebi nr. OE) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
ABAKUS
| Pana la an model | 2005 |
| Partea de montare | pe ambele parti |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu garnituri |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu bec cu incandescanta |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Iluminare numar de circulatie pe ambele parti
15-0181-00-2
TYC
| Linia/varianta de dotare a vehiculului | CrossPolo |
| Partea de montare | pe ambele parti |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu bec cu incandescanta |
| TIp lampa | W5W |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Iluminare numar de circulatie pe ambele parti
15-0305-00-9
TYC
| Partea de montare | pe ambele parti |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu bec cu incandescanta |
| TIp lampa | C5W |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat