Far stanga
5827961V
VAN WEZEL
| An fabricatie pana la | 200505 |
| Partea de montare | stanga |
| TIp lampa | H7/H1 |
| Culoare lumina semnalizator | transparent |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Producător | Valeo |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Numar articol par | 5827962V |
| Calitate | OES |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
5827962V
VAN WEZEL
| An fabricatie pana la | 200505 |
| Partea de montare | dreapta |
| TIp lampa | H7/H1 |
| Culoare lumina semnalizator | transparent |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Producător | Valeo |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Numar articol par | 5827961V |
| Calitate | OES |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
1EE 247 019-211
HELLA
| An fabricatie de la | 200504 |
| Partea de montare | stanga |
| Verificare număr OE | |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Număr de referință | 12,5 |
| TIp lampa | PY21W |
| TIp lampa | W5W |
| TIp lampa | H7/H1 |
| Culoare semnalizator | transparent |
| Tensiune [V] | 12 |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Culoare | negru |
| Constructie lampa | Halogen |
| Constructie lampa | FF |
| Functie de lampa | cu lumini de pozitie |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Functie de lampa | cu faza lunga |
| Functie de lampa | cu lumini de semnalizare |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără becuri cu incandescenta |
| Numarul functiilor luminoase | 4 |
| Numar articol par | 1EE 247 019-221 |
| Varianta de tata | Europa |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat