BORSEHUNG
| Partea de montare | deasupra |
| Partea de montare | partea de jos |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Suport ax spate
B19162
BORSEHUNG
| Partea de montare | spate |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Suport ax fata
B19161
BORSEHUNG
| Partea de montare | fata |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Suport ax partea de jos
VWAB-TIGF1
FEBEST
| De la an model | 2006 |
| Pana la an model | 2007 |
| pentru număr PR combinat | TB3+G0K |
| pentru număr PR combinat | TB3+G1A |
| pentru număr PR combinat | TP0+G0K |
| pentru număr PR combinat | TP0+G1A |
| De la an model | 2006 |
| Pana la an model | 2007 |
| pentru număr PR combinat | TB3+G0L |
| pentru număr PR combinat | TP0+G0L |
| pt. numar PR | TB3 |
| pt. numar PR | TF3 |
| pt. numar PR | TG3 |
| pt. numar PR | TP0 |
| pt. numar PR | TU3 |
| De la an model | 2009 |
| Partea de montare | partea de jos |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat