TRUCKTEC
| pt. cod original (OE) | 3C0 407 365 A |
| Partea de montare | Axa fata stanga |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
TRUCKTEC
| pt. cod original (OE) | 3C0 407 366 A |
| Partea de montare | Axa fata dreapta |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
DENCKERMANN
| Partea de montare | Axa fata stanga |
| Spirala conica | 1/5 |
| Dimensiune conus [mm] | 15,2 |
| Dimensiune filet 1 | MM12X1.5R |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
TEKNOROT
| Partea de montare | Axa fata stanga |
| Partea de montare | partea de jos |
| Greutate [kg] | 0,551 |
| Lungime max. [mm] | 104 |
| Latime [mm] | 91 |
| Înaltime [mm] | 92 |
| Material | otel |
| Dimensiune filet 1 | M12x1,5 |
| Numar articol par | V-555K |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Articulatie sarcina/ghidare Axa fata stanga
VO-BJ-5011
MOOG
| Partea de montare | Axa fata stanga |
| Articol extins/Informatii de extindere | pentru fuzetă din aluminiu |
| Dimensiune filet | M12X1.5 |
| Înaltime [mm] | 18 |
| Dimensiune conus [mm] | 21,3 |
| Numar articol par | VO-BJ-5012 |
| Specificatii de asamblare | insurubat |
| Lungime [mm] | 91,5 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Lungime ambalaj [cm] | 11,5 |
| Latime ambalaj [cm] | 11,5 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 15 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat