Pompa apa suplimentar
CP0148ACP
BGA
| Mod de operare | electric |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
FEBI BILSTEIN
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu incalzire suplimentara |
| Tensiune [V] | 12 |
| Nr. de cuplaje | 2 |
| Mod de operare | electric |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
INA
| pt. cod original (OE) | 5N0 965 561 A |
| Numar motor TECDOC | 20799 |
| An fabricatie de la | 200801 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Pompa apa suplimentar
2221054
METZGER
| De la an model | 2008 |
| De la data de productie | 01.05.2007 |
| Serie șasiu (VIN) începând cu | 3C-8-000001 |
| Numar motor TECDOC | 20799 |
| Restrictiile producatorului | Bühler |
| pt. cod original (OE) | 5N0965561A |
| Mod de operare | electric |
| Produsul trebuie să fie destinat la autovehicul sau motor | |
| pt. cod original (OE) | 5N0 965 561 A |
| Restrictiile producatorului | BUEHLER |
| nu mentru numar-OE | 5N0 965 561 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Pompa de apa instalatia de incalzire independenta
7.01713.28.0
PIERBURG
| Numar motor TECDOC | 20799 |
| pt. cod original (OE) | 5N0 965 561 |
| Mod de operare | electric |
| Tensiune [V] | 12 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat