TRUCKTEC
| pt. cod original (OE) | 1K0 498 103 A |
| Partea de montare | spre cutia de viteze |
| Partea de montare | punte fata |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
MAXGEAR
| Partea de montare | punte fata |
| An fabricatie de la | 200702 |
| Tip cutie viteza | cv. manuala, 6 viteze |
| Tip cutie viteza | Transmisie cu dublu ambreiaj 6 viteze |
| Partea de montare | spre roata |
| Dantura exterioara parte roata | 36 |
| Dinti interior, spre roata | 27 |
| Diametru simering [mm] | 59,5 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
TRUCKTEC
| pt. cod original (OE) | 1K0 407 311 J |
| Partea de montare | punte fata |
| Partea de montare | spre roata |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
| Partea de montare | Axa fata stanga |
| Partea de montare | spre cutia de viteze |
| Partea de montare | Axa fata dreapta |
| Tip cutie viteza | cv. manuala |
| Lungime [mm] | 32 |
| Dinți interior spre diferențial (racord cutie viteze) | 28 |
| pt. cod original (OE) | 1K0407331 |
| Numar informatii tehnice | VL |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
DENCKERMANN
| An fabricatie pana la | 200702 |
| pt. numar PR | F0A |
| pt. numar PR | F4F |
| pt. numar PR | F4G |
| pt. numar PR | F4J |
| pt. numar PR | F4Q |
| pt. numar PR | F4X |
| pt. numar PR | F5G |
| pt. numar PR | F6K |
| pt. numar PR | F6M |
| An fabricatie de la | 200703 |
| Partea de montare | spre roata |
| Lungime [mm] | 106 |
| Dantura exterioara parte roata | 36 |
| Dinti interior, spre roata | 27 |
| Diametru simering [mm] | 59,5 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat