| Lungime totala [mm] | 530 |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 4 |
| Nr. cabluri (Set cablu reparatii) | 4 |
| Partea de montare | Compartiment motor |
| Partea de montare | interior |
| Partea de montare | exterior |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu clema tip tub |
| Material izolare | Silicon |
| Material | CuSn (Cupru-Staniu) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
METZGER
| Numărul conexiunilor cu mufă | 3 |
| Tip fisa | Mama |
| Numar de legaturi | 3 |
| Material | CuSn (Cupru-Staniu) |
| Lungime cablu [mm] | 250 |
| Sectiune cablu de la [mm²] | 0,75 |
| Sectiune cablu pana la [mm²] | 0,75 |
| Material izolare | Silicon |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu clema tip tub |
| pt. cod original (OE) | 8K0973703 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
METZGER
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Tip fisa | Mama |
| Numar de legaturi | 2 |
| Material | CuSn (Cupru-Staniu) |
| Lungime cablu [mm] | 250 |
| Sectiunea cablului [mm²] | 4 |
| Material izolare | Silicon |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu clema tip tub |
| pt. cod original (OE) | 3B0973752A |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
METZGER
| Culoare stecher | maro |
| Tip fisa | Mama |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Numar de legaturi | 2 |
| Material | CuSn (Cupru-Staniu) |
| Lungime cablu [mm] | 250 |
| Sectiune cablu de la [mm²] | 0,75 |
| Sectiune cablu pana la [mm²] | 0,75 |
| Material izolare | Silicon |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu clema tip tub |
| pt. cod original (OE) | 1J0973702A |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
METZGER
| Numărul conexiunilor cu mufă | 3 |
| Tip fisa | Mama |
| Numar de legaturi | 3 |
| Material | CuSn (Cupru-Staniu) |
| Lungime cablu [mm] | 250 |
| Sectiune cablu de la [mm²] | 0,75 |
| Sectiune cablu pana la [mm²] | 0,75 |
| Material izolare | Silicon |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu clema tip tub |
| pt. cod original (OE) | 4H0973703A |
| pt. cod original (OE) | 4F0973703A |
| pt. cod original (OE) | 1T0973203 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat