Semnalizator fata dreapta
12-0035-31-2
TYC
| Partea de montare | fata dreapta |
| Culoare | portocaliu |
| TIp lampa | H21W |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Semnalizator fata stanga
12-0036-41-2
TYC
| Partea de montare | fata stanga |
| Culoare | alb |
| TIp lampa | H21W |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Semnalizator fata stanga
12-0036-31-2
TYC
| Partea de montare | fata stanga |
| Culoare | portocaliu |
| TIp lampa | H21W |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Semnalizator fata stanga
ELP-VW-023
NTY
| Partea de montare | fata stanga |
| TIp lampa | LED |
| Culoare | transparent |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
A.I.C.
| Partea de montare | Oglindă exterioară dreapta |
| Culoare carcasa | transparent |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu LED |
| Culoare semnalizator | galben |
| Numar articol par | 72182 |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport bulb |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu marcaj E |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat