Releu pompa combustibil
0 332 201 107
BOSCH
| pt. cod original (OE) | 7M0 951 253 C |
| Separarea blocurilor | |
| pt. cod original (OE) | 4H0 951 253 C |
| Amperaj [A] | 30 |
| Tensiune [V] | 12 |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 5 |
| Functie releu | Contact de lucru |
| Tip protectie (cod IP) | IP5K4 |
| Functie comutator combinat | Inchizator |
| Temperatura de la [°C] | -40 |
| Pana la domeniul de temperatura [°C] | 100 |
| Rezistenta electrica [Ohm] | 16 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Unitate de control bujii incandescente
0 986 AH0 080
BOSCH
| Functie comutator combinat | Inchizator |
| Amperaj [A] | 70 |
| Tensiune [V] | 12 |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 5 |
| Functie releu | Contact de lucru |
| Temperatura de la [°C] | -40 |
| Pana la domeniul de temperatura [°C] | 125 |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Releu curent alimentare
75613169
HB ELPARTS
| Functie comutator combinat | Inchizator |
| Voltaj [V] | 12 |
| Amperaj [A] | 70 |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 4 |
| Tehnica de cuplaj | 2 x 6,3 mm |
| Tehnica de cuplaj | 2 x 9,5 mm |
| Latime [mm] | 26,5 |
| Înaltime [mm] | 25,1 |
| Adâncime (mm) | 26,5 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu rezistenta |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu limba fixare |
| Temperatura de la [°C] | -30 |
| Pana la domeniul de temperatura [°C] | +80 |
| Tip fisa | Stecher plat |
| Numar releu | 614 |
| Functie releu | Contact de lucru |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Releu multifunctional
114 830 0000
MEYLE
| De la an model | 2009 |
| Tensiune de lucru [V] | 12 |
| Curent nominal [A] | 70 |
| Functie releu | Parbriz incalzit |
| Functie releu | Descarcare contact X |
| Functie releu | Clema 15 |
| Functie releu | Incalzire scaun |
| Functie releu | Contact de lucru |
| Functie releu | Clema 30 |
| Functie releu | Pompa apa suplimentar |
| Functie releu | Rulare ulterioara pompa de apa |
| Functie releu | Proiector |
| Functie releu | Ventilator habitaclu |
| Functie releu | Incalzire electrica |
| Functie releu | Intrerupator general baterie |
| Functie releu | Luneta incalzita |
| Functie comutator combinat | Inchizator |
| Temperatura de la [°C] | -40 |
| Pana la domeniul de temperatura [°C] | 85 |
| Rezistenta electrica [Ohm] | 560 |
| Lungime [mm] | 27,8 |
| Latime [mm] | 27,8 |
| Înaltime [mm] | 25 |
| Tehnica de cuplaj | 2 x 9,5 mm |
| Tehnica de cuplaj | 2 x 6,3 mm |
| Culoare | verde |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 4 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Releu multifunctional
56499
A.I.C.
| Functie releu | Contact de lucru |
| Curent nominal [A] | 30 |
| Functie comutator combinat | Schimbator |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat