Far stanga
441-11A7L-LDEM1
ABAKUS
| Partea de montare | stanga |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| TIp lampa | H7/H7 |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | PX26d |
| Restrictiile producatorului | HELLA |
| Numar articol par | 441-11A7R-LDEM1 |
| Mod de operare | electric |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
5839961
VAN WEZEL
| Partea de montare | stanga |
| TIp lampa | H7/H7 |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Numar articol par | 5839962 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
2762118
ALKAR
| Partea de montare | dreapta |
| TIp lampa | W5W |
| TIp lampa | H7/H7 |
| Mod de operare | electric |
| Vehicul cu volan pe stânga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | Carcasa cu parte interioara neagra |
| Versiune | TIPO V |
| Numar articol par | 2761118 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
088977
VALEO
| Constructie lampa | Tehnologie-becuri |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Partea de montare | stanga |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Constructie lampa | Halogen |
| Functie de lampa | cu fază lungă (halogen) |
| TIp lampa | H7 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Culoare semnalizator | transparent |
| TIp lampa | W5W |
| Presiune optica | alb |
| Varianta de tata | Europa |
| Numar articol par | 088978 |
| Greutate [kg] | 3,829 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
088978
VALEO
| Constructie lampa | Tehnologie-becuri |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Partea de montare | dreapta |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Constructie lampa | Halogen |
| Functie de lampa | cu fază lungă (halogen) |
| TIp lampa | H7 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Culoare semnalizator | transparent |
| TIp lampa | W5W |
| Presiune optica | alb |
| Varianta de tata | Europa |
| Numar articol par | 088977 |
| Greutate [kg] | 3,58 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat