Bujie incandescenta
100 860 0003
MEYLE
| Numar motor TECDOC | 18135 |
| Serie șasiu (VIN) începând cu | 3C-8-000001 |
| Dimensiune filet | M8x1 |
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Lungime totala [mm] | 118 |
| Deschidere cheie | 8 |
| Tehnica de cuplaj | Pin Ø 4 mm |
| Adancime montaj [mm] | 30 |
| Spirala conica | 93° |
| Voltaj [V] | 4,4 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
30 93 8831
SWAG GERMANY
| Numar motor TECDOC | 20799 |
| Lungime [mm] | 130 |
| Dimensiune filet exterior | M10 x 1 |
| Deschidere cheie | 10 |
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără senzor de presiune |
| Varianta bujii incandescente | Bujie incandescenta metalica |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
GE101
BERU
| An fabricatie de la | 200706 |
| Numar bucati necesare | 4 |
| Numar motor TECDOC | 18135 |
| Echipament vehicul | pentru vehicule fără filtru de particule diesel (DPF) |
| An fabricatie pana la | 200905 |
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Tehnica de cuplaj | 4 mm PIN |
| Lungime [mm] | 117 |
| Adancime montaj [mm] | 30 |
| Dimensiune filet | M8x1,0 |
| Deschidere cheie | 8 mm |
| Amperaj [A] | 25 |
| Spirala conica | 93 |
| Moment strangere de [Nm] | 8 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 10 |
| Moment incovoiere [Nm] | 20 |
| Preparare combustibil | Sistem pompă-duză (PDS) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
7768
NGK
| Numar motor TECDOC | 18135 |
| An fabricatie de la | 200706 |
| Varianta bujii incandescente | Bujie incandescenta metalica |
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Amperaj [A] | 7,5 |
| Rezistenta electrica [Ohm] | 0,5 |
| Lungime totala [mm] | 118,0 |
| Adancime montaj [mm] | 30,0 |
| Dimensiune filet | M8 x 1,0 |
| Deschidere cheie | 8 mm |
| Tehnica de cuplaj | PIN |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
176203
FEBI BILSTEIN
| Numar motor TECDOC | 20799 |
| Lungime [mm] | 130 |
| Dimensiune filet exterior | M10 x 1 |
| Deschidere cheie | 10 |
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără senzor de presiune |
| Varianta bujii incandescente | Bujie incandescenta metalica |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat