FEBI BILSTEIN
| Nr. de cuplaje | 2 |
| Marcaj culoare | gri |
| Lungime surub sub cap [mm] | 20 |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu arc de reținere |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu etansare |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
senzor,temperatura lichid de racire in spatele radiatorului/Pompa de combustibil catre filtru
17SKV673
SKV
| Numar motor TECDOC | 23178 |
| Partea de montare | in spatele radiatorului |
| Partea de montare | Pompa de combustibil catre filtru |
| Dimensiune filet | M12x1.5 mm |
| Tip senzor | NTC |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Forma carcasa stecher | oval |
| Culoare stecher | negru |
| Greutate [kg] | 0,01 |
| Comparați piesa veche cu cea nouă (îndeosebi nr. OE) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Senzor temperatura lichid de racire
30 92 9318
SWAG GERMANY
| Nr. de cuplaje | 2 |
| Marcaj culoare | gri |
| Lungime surub sub cap [mm] | 20 |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu arc de reținere |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu etansare |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Senzor temperatura lichid de racire
1.830.278
EPS
| Numar motor TECDOC | 20799 |
| Culoare | gri |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Numar motor TECDOC | 23178 |
| Culoare | gri |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| pentru numar articol | 1.660.015K |
| pentru numar articol | 1.830.278K |
| pentru numar articol | 1.879.946 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Senzor temperatura lichid de racire
70511539
HB ELPARTS
| Nr. de cuplaje | 2 |
| Specificatii de asamblare | Prindere prin inserare |
| Culoare | negru/gri |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu inel etansare |
| Marcaj culoare | galben |
| Diametru [mm] | 20 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat