INA
| pt. cod original (OE) | 5N0 965 561 A |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Pompa apa suplimentar
2221054
METZGER
| Restrictiile producatorului | Bühler |
| pt. cod original (OE) | 5N0965561A |
| Mod de operare | electric |
| Produsul trebuie să fie destinat la autovehicul sau motor | |
| pt. cod original (OE) | 5N0 965 561 A |
| Restrictiile producatorului | BUEHLER |
| nu mentru numar-OE | 5N0 965 561 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Pompa de apa instalatia de incalzire independenta
7.01713.28.0
PIERBURG
| Numar motor TECDOC | 23178 |
| Numar motor TECDOC | 20799 |
| Mod de operare | electric |
| Tensiune [V] | 12 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Pompa apa suplimentar
116 739
TOPRAN GERMANY
| Mod de operare | electric |
| Voltaj [V] | 12 |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 3 |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu pompa de apa suplimentara |
| Forma carcasa stecher | oval |
| Culoare carcasa | negru |
| Diametru furtun [mm] | 20 |
| Tip carcasa | Carcasa platic |
| Materialul carcasei | GFK (fibra de sticla) |
| Respectati cantitatea de umplere sistem | |
| extindere de reparatie prescrisa, vezi lista accesorii |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
ENGINETEAM
| Tensiune [V] | 12 |
| pt. cod original (OE) | 5N0 965 561 A |
| Mod de operare | electric |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat