Far dreapta
441-11C9RMLDAEM
ABAKUS
| An fabricatie pana la | 201112 |
| Partea de montare | dreapta |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Functie de lampa | cu lumina pentru curbe |
| TIp lampa | D1S (tub descarcare gaze) |
| TIp lampa | P21W |
| TIp lampa | W5W |
| TIp lampa | H7 |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | Pk32d-2 |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | BA15s |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | PX26d |
| Numar articol par | 441-11C9LMLDAEM |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
2782118
ALKAR
| An fabricatie pana la | 201112 |
| Partea de montare | dreapta |
| TIp lampa | P21W |
| TIp lampa | W5W |
| TIp lampa | D1S (tub descarcare gaze) |
| TIp lampa | H7 |
| Mod de operare | electric |
| Functie de lampa | cu lumina de zi |
| Vehicul cu volan pe stânga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
| Versiune | TIPO A |
| Numar articol par | 2781118 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
2781118
ALKAR
| An fabricatie pana la | 201112 |
| Partea de montare | stanga |
| TIp lampa | P21W |
| TIp lampa | W5W |
| TIp lampa | D1S (tub descarcare gaze) |
| TIp lampa | H7 |
| Mod de operare | electric |
| Functie de lampa | cu lumina de zi |
| Vehicul cu volan pe stânga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
| Versiune | TIPO A |
| Numar articol par | 2782118 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
441-11C9LMLDAEM
ABAKUS
| An fabricatie pana la | 201112 |
| Partea de montare | stanga |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Functie de lampa | cu lumina pentru curbe |
| TIp lampa | D1S (tub descarcare gaze) |
| TIp lampa | P21W |
| TIp lampa | W5W |
| TIp lampa | H7 |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | Pk32d-2 |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | BA15s |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | PX26d |
| Numar articol par | 441-11C9RMLDAEM |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
5841985
VAN WEZEL
| Partea de montare | stanga |
| TIp lampa | D1S/H7 |
| Functie de lampa | cu lumina pentru curbe |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără motor reglaj LWR |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (automată) |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu lumini xenon |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără dispozitiv precuplare |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără lampa descarcare gaz |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără unitate de control Xenon |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Numar articol par | 5841986 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat