Pompă de apă, răcire motor
8600 29091
TRISCAN
| Restrictiile producatorului | BÜHLER |
| Mod de operare | electric |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
| Restrictiile producatorului | BUHLER |
| Mod de operare | electric |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Pompa apa suplimentar
170506
FEBI BILSTEIN
| Tensiune [V] | 12 |
| Nr. de cuplaje | 3 |
| pt. cod original (OE) | 5N0 965 561 A |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
DAYCO
| Linia/varianta de dotare a vehiculului | AUX |
| pt. cod original (OE) | 5N0965561A |
| Mod de operare | electric |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Pompa apa suplimentar
2221054
METZGER
| Numar motor TECDOC | 23178 |
| Numar motor TECDOC | 24315 |
| Numar motor TECDOC | 24600 |
| Restrictiile producatorului | Bühler |
| pt. cod original (OE) | 5N0965561A |
| Mod de operare | electric |
| Produsul trebuie să fie destinat la autovehicul sau motor | |
| pt. cod original (OE) | 5N0 965 561 A |
| Restrictiile producatorului | BUEHLER |
| nu mentru numar-OE | 5N0 965 561 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat