Releu pompa combustibil
0 332 201 107
BOSCH
| An fabricatie de la | 201010 |
| An fabricatie pana la | 201407 |
| pt. cod original (OE) | 4H0 951 253 C |
| Separarea blocurilor | |
| An fabricatie de la | 201408 |
| Amperaj [A] | 30 |
| Tensiune [V] | 12 |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 5 |
| Functie releu | Contact de lucru |
| Tip protectie (cod IP) | IP5K4 |
| Functie comutator combinat | Inchizator |
| Temperatura de la [°C] | -40 |
| Pana la domeniul de temperatura [°C] | 100 |
| Rezistenta electrica [Ohm] | 16 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Unitate de control bujii incandescente
0 986 AH0 080
BOSCH
| An fabricatie de la | 201010 |
| Functie comutator combinat | Inchizator |
| Amperaj [A] | 70 |
| Tensiune [V] | 12 |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 5 |
| Functie releu | Contact de lucru |
| Temperatura de la [°C] | -40 |
| Pana la domeniul de temperatura [°C] | 125 |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Releu, curent alimentare
0 986 332 209
BOSCH
| An fabricatie de la | 201010 |
| pt. cod original (OE) | 8K0 951 253 |
| Separarea blocurilor | |
| An fabricatie de la | 201010 |
| pt. cod original (OE) | 4H0 951 253 A |
| Functie comutator combinat | Inchizator |
| Amperaj [A] | 30 |
| Tensiune [V] | 12 |
| Functie releu | Contact de lucru |
| Temperatura de la [°C] | -40 |
| Pana la domeniul de temperatura [°C] | 100 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Releu multifunctional
114 830 0000
MEYLE
| Tensiune de lucru [V] | 12 |
| Curent nominal [A] | 70 |
| Functie releu | Parbriz incalzit |
| Functie releu | Descarcare contact X |
| Functie releu | Clema 15 |
| Functie releu | Incalzire scaun |
| Functie releu | Contact de lucru |
| Functie releu | Clema 30 |
| Functie releu | Pompa apa suplimentar |
| Functie releu | Rulare ulterioara pompa de apa |
| Functie releu | Proiector |
| Functie releu | Ventilator habitaclu |
| Functie releu | Incalzire electrica |
| Functie releu | Intrerupator general baterie |
| Functie releu | Luneta incalzita |
| Functie comutator combinat | Inchizator |
| Temperatura de la [°C] | -40 |
| Pana la domeniul de temperatura [°C] | 85 |
| Rezistenta electrica [Ohm] | 560 |
| Lungime [mm] | 27,8 |
| Latime [mm] | 27,8 |
| Înaltime [mm] | 25 |
| Tehnica de cuplaj | 2 x 9,5 mm |
| Tehnica de cuplaj | 2 x 6,3 mm |
| Culoare | verde |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 4 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Releu curent alimentare
B17815
BORSEHUNG
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat